Wiosenno- letnie inspiracje na wystrój balkonu lub tarasu

Nie wiem czy mówiłam już w tym blogu, ale mój mąż pasjonuje się wiedza na temat Skandynawii. Czasem sama zapędzam się w te „rejony” i ostatnio, szukając inspiracji na wiosenno-letni wystrój naszego tarasu, natknęłam się na stronę Szwedzką Alvhem Makleri & Interior (http://www.alvhemmakleri.se/). Pokazana jest tam przesłodka galeria pomysłów na wystrój balkoników, których przecież tak wiele w naszym kraju. Prezentowane balkony są niewielkie a po dodaniu kilku mebli i kwiatów w donicach, nabierają wspaniałego klimatu i na pewno sprzyjają relaksowi:)

Zważywszy że właśnie zapowiadają w Polsce temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza, na pewno niejeden z nas zastanowi się nad tym w jakim otoczeniu chciałby spędzić dzień lub popołudnie:)


 

 

2 myśli nt. „Wiosenno- letnie inspiracje na wystrój balkonu lub tarasu

  1. Wspaniały,wart poruszenia temat!!!!! z balkonu można zrobić prawdziwe cudo,a widok obsypanych kwiatami miniogródków,gdy idzie się przez miasto-bezcenny… Uwielbiam,kocham gdy ludzie mają piękne balkony-takie zboczenie;) sama balkonu nie mam,a na ogródek trochę nie mam weny i energii,zresztą służy jako miejsce spotkań towarzyskich i ognisk;p

  2. Ostatnio przerzuciłam się z balkonu na ogródek i muszę powiedziec, że to łatwiejsze. Rośliny w donicach trudniej utrzymac przy życiu. Kiedy odzyskam pełną sprawnośc ruchową zamierzam zadbac o swój ogródek. Będę dokupywac, dosadzac i podziwiac efekty:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *